Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 25

Oddział przedszkolny funkcjonuje 5 dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 18.00
Podczas pobytu w oddziale przedszkolnym dzieci znajdują się pod stałą opieką wychowawcy grupy oraz nauczyciela świetlicy.
Do dyspozycji dzieci pozostaje przestronna sala przedszkolna wyposażona w pomoce dydaktyczne, sprzęt audiowizualny, zabawki i gry planszowe, sala rekreacji wyposażona w materace, piankowe klocki i piłki, bezpieczny plac zabaw, boisko szkolne oraz stołówka szkolna.

Więcej informacji zostanie wyświetlonych po naciśnięciu tego linku.

Realizacja bonu sześciolatka w Dzielnicy Wola

W ramach bonu dla sześciolatka realizowane są zajęcia:

2 zajęcia w tygodniu z języka angielskiego realizowane w ramach programu „ Wolski poliglota”;

1 zajęcia w tygodniu pt. „Informatyka dla smyka”;

1 zajęcia w tygodniu wspierające kreatywność w ramach indywidualizacji nauczania;

1 zajęcia w tygodniu plastyki oraz rytmiki;

badanie wad postawy oraz 1 zajęcia w tygodniu gimnastyki korekcyjnej;

1 raz w semestrze, w ramach edukacji kulturalnej wyjście do kina, teatru lub muzeum.

Każde dziecko w okresie zimowym otrzymuje zdrową kanapkę. Wszystkie grupy sześciolatków otrzymały komplet materiałów plastycznych i artykułów papierniczych.

Harmonogram spotkań dla rodziców sześciolatków w szkołach podstawowych

Zaproszenie na konsultacje

Specjaliści Zespołu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 w Warszawie, ul. Zawiszy 13 oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Warszawie, ul. Ks. Janusza 45/47 zapraszają rodziców dzieci sześcioletnich z rejonu działania poradni na porady i konsultacje dotyczące rozwoju dziecka sześcioletniego przed rozpoczęciem rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Szczegółowe informacje zostaną wyświetlone po naciśnięciu tego odnośnika.

Prezentacja

Prezentacja w formacie PDF: Prezentacja