Drodzy Rodzice,

już wkrótce staniecie przed ważną decyzją dotyczącą dalszej edukacji Waszych sześcioletnich dzieci, które we wrześniu rozpoczną roczne przygotowanie przedszkolne. 

We wszystkich szkołach podstawowych Dzielnicy Wola m.st. Warszawy od 1 września 2020 r. będą funkcjonowały oddziały przedszkolne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną ofertą przez nasze szkoły dla „zerówkowiczów”. 

Każda wolska szkoła zapewnia: całodzienną opiekę, sale z wyodrębnioną częścią dydaktyczną i rekreacyjną, pełne wyżywienie, place zabaw, sale sportowe, zajęcia specjalistyczne oraz komplet materiałów plastycznych i artykułów papierniczych na początku roku dla każdej grupy sześciolatków. W takich warunkach dzieci mają czas, by poprzez zabawę zaadaptować się w szkole i wdrożyć do nowych obowiązków. 

Dni Otwarte w Szkołach Podstawowych” to okazja, aby przekonać się, jak naprawdę wygląda organizacja oddziałów przedszkolnych w wolskich szkołach podstawowych. Serdecznie  zapraszamy w dniu  od 5 lutego 2020 r. o godz. 17:00 do odwiedzenia przez Państwa naszej Szkoły wraz ze swoim dzieckiem

Będziecie mogli Państwo:

  • zwiedzić sale, w których odbywają się zajęcia dla najmłodszych dzieci,
  • uczestniczyć w zabawach i zajęciach dzieci z oddziałów przedszkolnych lub podopiecznych szkolnej świetlicy,
  • porozmawiać z dziećmi, wychowawcami, dyrektorem szkoły,
  • sprawdzić jadłospisy w stołówce szkolnej,
  • poczuć atmosferę nauki i zabawy.

Do zobaczenia w naszej Szkole podczas „Dni Otwartych w Szkołach Podstawowych”!

W załączeniu:
szczegółowy harmonogram dodatkowych spotkań z rodzicami