Warszawska Akcja „Lato w Mieście 2020”

LATO ! WAKACJE! SŁOŃCE! ZABAWA!


Tak radośnie i optymistyczne rozpoczęła się w naszej szkole Warszawska Akcja „Lato w Mieście 2020”. Choć rzeczywistość niecodzienna, zakazów i obostrzeń wiele, nie przeszkadza to naszym dzieciom radośnie się bawić i miło spędzać czas we własnym towarzystwie, za którym tak bardzo już tęsknili. Szkoła znów zaczęła z tętnić życiem, wypełniła się wdzięcznym gwarem i śmiechem dzieci.

Utworzonych zostało 5 małolicznych grup wiekowych, różniących się między sobą zainteresowaniami, upodobaniami i sposobem spędzania większości czasu. Grupa I, najmłodsza najbardziej lubi zabawy z kredkami, kolorami, czyli zajęcia plastyczne. Grupa II to wybitni zwolennicy gier logicznych i edukacyjnych. W grupie III często słychać muzykę i taniec. Grupa IV to zwolennicy piłki nożnej, pływania w basenie oraz innych zabaw i gier ruchowych. Przedstawiciele najstarszej grupy V, za swój cel obrali wędrówki po najbliższej okolicy i upamiętnianie ciekawych miejsc. Stworzyli Wakacyjny Klubik Fotograficzny. 
LATO W PEŁNI ! ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU!

HALO! TU LATO W MIEŚCIE W SP nr25!

Oto wytwory naszych zajęć plastyczno- technicznych.
Tak tańczyliśmy i bawiliśmy się na różnych pobliskich placach zabaw.
Dużo radości i pozytywnych emocji było podczas zajęć na Pływalni Orka.
Dzięki ratownikom z Fundacji Verita utrwaliliśmy sobie, jak być bezpiecznym, zachowywać się w trudnych sytuacjach, udzielać pierwszej pomocy, ratującej życie ludzkie.
Odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza.
Dużo spacerowaliśmy robiąc ciekawe zdjęcia.
Były także Warszawskie Spacery Online, zajęcia ze Strażą Miejską oraz Policją, która pokazała nam „Jak być bezpiecznym na drodze”.
W planach mamy ciekawe zajęcia chemiczne pod hasłem „Biała magia” oraz wyjście do kina na film „Sonic szybki jak błyskawica”.

BYŁO SUPER! ZACZYNA NAM BYĆ SZKODA LATA !