Dzień Babci i Dziadka
w Szkole Podstawowej nr 25 im. KEN
w
WARSZAWIE

BABUNIU! DZIADUNIU! W dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.
Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie,
smutno by było bez Was na świecie!

Święto Babci i Dziadka od wielu lat wpisane jest do terminarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. Także w tym roku, innym od wszystkich, z zakazami, nakazami, z zachowaniem reżimu sanitarnego, mali artyści przygotowali się do nadchodzącego Święta. Włożyli dużo zaangażowania, pracy oraz serca, aby wyrazić swoim Dziadkom bezgraniczną miłość, szacunek i wdzięczność.

Wykonali przepiękne laurki. Złożyli życzenia. Przesłali wierszyki. Wręczyli serduszka. 

Zaśpiewali piosenki, nagrali filmiki.

Wszystko po to, by podziękować Dziadkom za to, że są i za to, co dla nich robią.

DZIĘKUJEMY i ŻYCZYMY DŁUGICH LAT W ZDROWIU I RADOŚCI!