JAK TO ZWYKLE W KARNAWALE, WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE!

Karnawał to radosny czas przepełniony muzyką, tańcem, zabawą.   Ważnym elementem tego czasu jest organizowanie balów i zabaw tanecznych, z korowodem przeróżnych przebierańców. Bal karnawałowy w szkole to wielka atrakcja, bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu emocji i przeżyć. Tak też było u nas w SP nr 25. Tego dnia przez korytarze przemykały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, kubek z kawą, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów oraz sympatyczne zwierzątka. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy przy dobrze dobranej, tanecznej muzyce.  Mimo, iż bal przybrał formę klasowego balu, a obostrzenia i reżim sanitarny, ograniczał uczestników, dzieci świetnie się bawiły, prezentowały swoje stroje, a uśmiech nie znikał z ich twarzy.                

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pomoc w poczęstunkach klasowych. 

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!