Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom, którzy wzięli udział w zbiórce rzeczy dla zwierząt ze Schroniska w Józefowie koło Warszawy.

Udało nam się wspólnie uzbierać około 80 kg karmy (mokrej i suchej) oraz zabawki, legowiska, klatki transportowe, artykuły rehabilitacyjne i medyczne, smycze, obroże, miski, ręczniki, koce i kołderki. Wszystkie te dary dostarczyliśmy do schroniska dzięki nieocenionej pomocy Pana Arkadiusza Sałek.

Cieszymy się, że los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny Uczniom naszej szkoły.

Za zaangażowanie w akcję zbiórki otrzymaliśmy też serdeczne podziękowanie od Pani Bożeny Rajczak – Dyrektor Schroniska.

Bezdomnym zwierzętom będzie łatwiej przetrwać zimę, długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc ☺

Katarzyna Dymko oraz Magdalena Otorowska i Samorząd Uczniowski