Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
„W poszukiwaniu wiosny”
i konkursu poetyckiego „JA – EKObohaterski Mistrz Pióra”.

Z radością informujemy, że konkurs fotograficzny „W poszukiwani wiosny” i konkurs poetycki „JA – EKObohaterski Mistrz Pióra” – realizowane w ramach dzielnicowego projektu Eko z Twoją Wolą – zostały rozstrzygnięte. Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. W konkursie wzięło udział 16 wolskich szkół podstawowych. Otrzymaliśmy 258 zdjęć i 35 wierszy, z których znacząca część reprezentowała wysoki poziom.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

a) w konkursie fotograficznym „W poszukiwaniu wiosny”:

  • I miejsce – Lidia Kajdanowska, SP nr 351 im. Bolesława Prusa; 
  • II miejsce – Aleksander Vassilev, SP nr 387 im. Szarych Szeregów;
  • III miejsce – 

Liliana Szpak, SP nr 225 im. Józefa Gardeckiego;

 oraz Ignacy Świst, SP nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej.

Wyróżnienia:

  • Gabriela Kamińska, SP nr 222 im. Jana Brzechwy;
  • Anna Szymczak, SP nr 225 im. Józefa Gardeckiego;

Alan Domżała, SP nr 388 im. Jana Pawła II.

b) w konkursie poetyckim „JA – EKObohaterski Mistrz Pióra”:

  • I miejsce – Kalina Wilczyńska, SP nr 387 im. Szarych Szeregów;
  • II miejsce – Laura Kamińska, SP nr 222 im. J. Brzechwy;
  • III miejsce – Filip Szczesny, SP nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej.

Gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach. Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę opiekunów, którzy ze wspaniałym efektem zmotywowali uczniów do działania. Życzymy Państwu wielu osiągnięć w pracy z dziećmi oraz radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. 

Dyplomy i upominki dla nagrodzonych dzieci zostaną dostarczone do szkół do końca maja.

Koordynatorki konkursów:
Katarzyna Dymko
Aleksandra Stefaniuk