W dniu 16 maja br. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie dzielnicowego konkursu recytatorskiego pod hasłem „I kudłate, i łaciate, czyli zwierzęta bohaterami wierszy”, którego organizatorem była świetlica.
Do konkursu zgłosiło się 50 uczniów z 8 wolskich szkół, nagrodzonych i wyróżnionych przez jury zostało 33 uczestników.
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz słodkości. Za swój trud i pracę zostali też nagrodzeni gromkimi brawami.
Miłym akcentem było zaprezentowanie trzech tańców w wykonaniu uczniów naszej szkoły, a także prezentacja wierszy przez laureatów pierwszych miejsc.
Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szlifowaniu recytatorskich talentów.