Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim ,,Choinko piękna jak las…”

Tematem wierszy powinna być zima i wszystko co z nią związane.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs recytatorski ,, Choinko pachnąca jak las..” skierowany jest do uczniów z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 25 w Warszawie.
  2. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań recytatorski z elementami aktorstwa, promowanie osób uzdolnionych.
  3. Wymogi formalne: zadaniem uczniów jest nauka wiersza na wskazany temat.
  4. Przesłuchanie uczestników konkursu odbędzie się 19.12.2017r. w sali nr 16 o godzinie 8.00.
  5. Przy ocenie występu, specjalnie powołane przez organizatora jury będzie brało pod uwagę: związek z tematem oraz twórcze podejście do recytacji.
  6. Przewidziano następujące kategorie wiekowe: kategoria I – Klasy 1; kategoria II – klasa 2; kategoria III – klasy 3
  7. Każdy uczestnik recytuje jeden wiersz
  8. Dla laureatów przewidziane są nagrody, a dla pozostałych uczestników dyplomy.
  9. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w styczniu 2018 roku podczas apelu podsumowującego pracę w pierwszym semestrze.

Serdecznie zapraszamy!

———| Anna Gorzała