Rozpoczęliśmy akcję „Kwiecień – miesiącem lekkiego tornistra”. Oto wyniki po pierwszym tygodniu akcji, które pokazują średnią wagę uczniów poszczególnych klas.

Wśród klas młodszych na I miejscu jest kl. 3b- 1,9 kg, na II miejscu 1 b-2,2 kg na III miejscu 1a-2,7 kg i 3c – 2,7kg.

Klasy starsze I miejsce 5a- 4,1 kg, II miejsce 6a- 4,3 kg i 6b- 4,3 kg III miejsce 4a- 4,5 kg .

Akcja trwa!

Tu zobaczysz wagę tornistrów – I tydzień akcji

Oto wyniki po drugim tygodniu akcji, które pokazują średnią wagę plecaków uczniów poszczególnych klas.

Wśród klas młodszych na I miejscu jest kl. 1a – 1,1 kg wychowawca p. Olga Strąk, na II miejscu 3 b-2,3 kg wychowawca p. Barbara Małecka, na III miejscu   3 c-2,5kg wychowawca p. Jadwiga Chyżyńska .

Klasy starsze I miejsce 5b- 4,3 kg wychowawca p. Izabella Gołębiowska, II miejsce 6b- 4,9 kg wychowawca p. Magdalena Otorowska, III miejsce 6a- 5,2 kg wychowawca p. Anna Chajneta.

Akcja trwa! Zachęcamy do pobicia dotychczasowych rekordów!

Tu zobaczysz wagę tornistrów – II tydzień akcji