Warszawska Akcja „Lato w Mieście 2020”

LATO ! WAKACJE! SŁOŃCE! ZABAWA!
Tak radośnie i optymistyczne rozpoczęła się w naszej szkole Warszawska Akcja „Lato w Mieście 2020”. Choć rzeczywistość niecodzienna, zakazów i obostrzeń wiele, nie przeszkadza to naszym dzieciom radośnie się bawić i miło spędzać czas we własnym towarzystwie, za którym tak bardzo już tęsknili. Szkoła znów zaczęła z tętnić życiem, wypełniła się wdzięcznym gwarem i śmiechem dzieci.

Utworzonych zostało 5 małolicznych grup wiekowych, różniących się między sobą zainteresowaniami, upodobaniami i sposobem spędzania większości czasu. Grupa I, najmłodsza najbardziej lubi zabawy z kredkami, kolorami, czyli zajęcia plastyczne. Grupa II to wybitni zwolennicy gier logicznych i edukacyjnych. W grupie III często słychać muzykę i taniec. Grupa IV to zwolennicy piłki nożnej, pływania w basenie oraz innych zabaw i gier ruchowych. Przedstawiciele najstarszej grupy V, za swój cel obrali wędrówki po najbliższej okolicy i upamiętnianie ciekawych miejsc. Stworzyli Wakacyjny Klubik Fotograficzny.
LATO W PEŁNI ! ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU!

214