Wszystkich uczniów gorąco zachęcam do wzięcia udziału w V Dzielnicowym Konkursie Informatycznym “Wola koduje 2019”

Konkurs jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 234 w Warszawie. Trwa do 30 marca 2019. (Pracę do nauczyciela – Iwony Pabich, należy dostarczyć do 20 marca). Uczniowie mogą wziąć udział w wybranej przez siebie kategorii konkursu, w odpowiedniej kategorii wiekowej.

Klasy I – III oraz IV – VII

Kategoria 1)
(a) Walki robotów (SUMO)
(b) Tor przeszkód
Uczniowie mają zaprogramować i ozdobić swojego robota, aby wziął on udział w rozgrywkach.

Kategoria 2) Minecraft

Uczestnicy Konkursu przygotowują jedną pracę konkursową pod hasłem/tytułem: Najlepszy, samodzielny pojazd w krainie Minecraft (jak wygląda, jakie są jego możliwości, do czego został stworzony; dodatkowym atutem pracy będzie jej opis).

Każdy uczestnik/uczestnicy konkursu może zbudować tylko jeden obiekt. Uwaga! Do finału, konkursu dzielnicowego przechodzą tylko trzy najlepsze prace.

Szczegóły znajdują się w pliku poniżej.


441