Zajęcia logopedyczne oczami dzieci

Uczniowie klasy „0”

 „ na tych zajęciach uczymy się nowych słów” , „Pani logopeda uczy mnie trzymać język w górze za zębami” , „ zajęcia są fajne, jest miło i wesoło”,  „ pani ma dla nas zajęcia z  pieskami”,  „ mamy fajne zadania i ćwiczenia, czasami są trudne” ,   „ tam uczymy się mówić R ”,  „chodzimy tam z koleżankami i kolegami”, „ gramy w gry planszowe i fajne zabawy”,   „pani Agnieszka jest miła, fajna i kochana”, „pani Aga lubi dzieci i my też ją lubimy” , 

  • Kacper klasa druga  : „Lubię zajęcia z logopedy i zawsze czekam z utęsknieniem na kolejne .”
  • Oskar  klasa druga :  „Na logopedii robimy ciekawe rzeczy, rozwiązujemy różne zagadki, łamigłówki i to wszystko dlatego, żeby trenować język. Lubię te zajęcia i lubię Panią logopedę.
  • Kacper klasa trzecia : „W mojej szkole zajęcia z logopedii są super a Pani ekstra. Bardzo lubię z nią trrrrenować język i prawidłową wymowę w ciekawy sposób.
  • Philip klasa trzecia : „Logopedia jest bardzo fajna i Pani Logopoeda również. Na logopedii jest dużo fajnych gier i kartkówek. Logopedia to przydatny przedmiot, żeby wyraźnie mówić.”
  • Emilka klasa trzecia: „ Pani logopeda pomaga dzieciom wyraźnie mówić i ćwiczy z dziećmi wydobywanie różnych dźwięków.”
  • Nhi klasa trzecia: „ Na zajęciach logopedycznych jest nauka i zabawa.”
  • Yennhi klasa trzecia: „Na zajęciach logopedycznych uczymy się mówić wyraźnie.”
  • Sonia, uczennica VI klasy : „ Lekcje z p. Agnieszką to czysta przyjemność. Uczy poprawnej wymowy poprzez łamigłówki, rebusy i krzyżówki, które sama wymyśla. Wkłada w to dużo serca. Pani pomaga mi zarówno z wymową, jak i z innymi problemami.
Skip to content