Zajęcia logopedyczne w ocenie rodziców

 • „Zanim moje dzieci trafiły do Szkoły Podstawowej nr 25 od kliku lat były pod opieką logopedyczną niestety bez oszałamiających efektów. Pani Agnieszka od razu zaopiekowała się nami i zmotywowała do pracy. Nie pozwoliła się poddać i trenowała z dziećmi na różne sposoby. Powoli zaczęliśmy widzieć efekty. Dzisiaj jest już super. Od początku dzieci bardzo lubiły te zajęcia, ponieważ są one bardzo różnorodne i ciekawe, zindywidualizowane i dostosowane do potrzeb dziecka. Pani logopeda nie daje się dzieciom nudzić a czasami pracują tak intensywnie, że ich aż języki bolą:), Panią logopedę pewnie też:).”
  Agata mama Kacpra i Oskara

 

 • Mój syn po trafnej diagnozie problemów z wymową uczestniczy w zajęciach logopedycznych już trzeci rok i poczynił dzięki nim widoczne postępy. Są to zajęcia, na które zawsze czeka z niecierpliwością, ponieważ p. Agnieszka oprócz tego, że doskonale zna się na swojej pracy, to kocha dzieci i pracę z nimi. Zajęcia są atrakcyjne dla dzieci i podczas dobrej zabawy ćwiczą wymowę. Nasza szkoła ma szczęście mogąc zapewnić dzieciom logopedię na takim poziomie. Mama Philipa kl. 3b.

 

 • „Pani Agnieszka ma ogromne umiejętności do budowania relacji z dziećmi. Marcin zrobił ogromne postępy i w dodatku chętnie chodzi na zajęcia, podczas których jest czas na ćwiczenia, jest czas na zabawę, jest czas na zabawę z ćwiczeniami. Cierpliwość Pani Agnieszki w połączeniu z nieustającą pasją do zawodu i profesjonalnym warsztatem daje wspaniałe efekty. Warto podkreślić, iż Pani Agnieszka wspiera rodziców i tłumaczy, jak pracować z dzieckiem w domu, żeby utrwalać efekty zajęć.”  Mama Marcina z kl.4a

 

 • „Logopeda nie  zajmuje się wyłącznie wadami wymowy. Pomaga również w przypadkach różnych barier w komunikacji.

Na zajęciach z Emilką pracujemy metodą “małych kroków” nad otwarciem się Emilki, nad zmniejszeniem lęku przed mówieniem, nad poprawą funkcjonowania w szkole. Najważniejsze jest zmotywowanie Emilki do pracy i stworzenia jej odpowiednich warunków do zdjęcia presji na mówienie.

W naszej  terapii nie uczestniczy tylko dziecko ale też rodzic, na zajęciach Pani Agnieszka tłumaczy na czym zadanie polega, czemu służy, jak wykonywać takie czy podobne zadania z dzieckiem w domu. Na zajęciach nie zawsze nam wychodzi wszystko tak jak byśmy chcieli, ale Pani Agnieszka motywuje do działania nie tylko dziecko ale i rodzica. Podnosi na duchu i daje wiarę w lepsze jutro. Zawsze wspiera i pomaga. Potrafi zainteresować dziecko zadaniem, ale też nie boi się dziecku sprzeciwić i każde zadanie (mimo sprzeciwu dziecka) jest wykonywane do końca. Pani logopeda  jest cudowna  osobą. Pełna ciepła, cierpliwości, empatii i zrozumienia, wkłada całe swoje serce w swoją pracę i relacje z dziećmi. Pomimo wielu lat szukania bez celu pomocy i specjalisty… W końcu na naszej drodze spotkaliśmy naszą Panią logopedę. To taki nasz Anioł Stróż. “

                   Magdalena Zawistowska mama Emilki z klasy 3b

 

 • „Zajęcia ciekawe, doskonale dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Bardzo duże zaangażowanie ze strony nauczyciela. Świetne, zindywidualizowane metody motywacji. Bardzo dobre i ciepłe podejście do ucznia. Fantastyczny kontakt i współpraca z rodzicami. Syn jest zadowolony i bardzo lubi te zajęcia a ja bardzo chwalę sobie współpracę z panią Agnieszką.”  Mama Filipa kl.6a
 • Pani Agnieszka  to “anioł “. Wspiera w trudnych chwilach i chętnie pomaga. To pedagog z powołania – zawsze znajduje czas dla dzieci i ich rodziców.” Edyta, mama Soni.
 • W przedszkolu Kacper nie był pod żadną opieką logopedyczną. Problem pojawił się w szkole. Pani Agnieszka od razu Kacpra wzięła pod swoją opiekę i teraz jest spory postęp. Dziękujemy szkole i Pani Agnieszce za możliwość uczestniczenia w zajęciach logopedycznych naszego syna Kacpra. Zajęcia te pomagają mu w jego prawidłowym rozwoju mowy oraz słuchu. W jego przypadku widać postępy jakie do tej pory zrobił. 

  Dziękujemy 
  rodzice Kacpra kl.2a
Skip to content