Świetlica jest szczególnie wymagającym miejscem, jeżeli chodzi o prowadzenie zajęć. Dzieci i młodzież są po lekcjach lub przed nimi. Czasami są bardzo zmęczeni lub po prostu chcieliby wreszcie mieć spokój. Zachęcenie ich do skorzystania z proponowanej oferty aktywności nie jest więc łatwe dla wychowawcy w świetlicy. Dlatego poprzez zakup atrakcyjnych i nowatorskich gier edukacyjnych nasi uczniowie chętnie spędzają czas w świetlicy. Urozmaicenia dostarczają również liczne wyjścia poza szkołę, które mają na celu integrację grupy oraz zdobywanie wiedzy w niekonwencjonalny sposób. Cieszą nas liczne pochwały i gratulacje z Państwa strony, a dowodem na zadowolenie dzieci jest hasło “Dlaczego tak wcześnie mnie odbierasz?” Przypominamy o konkursach organizowanych w świetlicy. Czekają liczne nagrody. Powodzenia 🙂